GoodChoice
Klaudia Zyskowska

regulamin pisania materiałów tekstowych

Przeczytaj uważnie

W trosce o bezpieczeństwo Klientów firmy pragnę przypomnieć o obowiązującym w Polsce prawie, które mówi, że zamówione przez Państwa jakiekolwiek materiały tekstowe (napisane nie tylko przez moją firmę, ale wszystkie inne świadczące usługi tego typu) powinny przez Państwa zostać potraktowane jako teksty, materiały naukowe, jako wzór, jako źródło inspiracji. Żeby zachowane było poszanowanie prawa obowiązującego w Polsce proszę o dalsze wykorzystanie zamówionych materiałów tekstowych jako źródła, wzoru. Proszę pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących Państwa przepisów Prawa Autorskiego- art. 115 ust. 1 Pr Aut, art. 272 KK i 273 KK, nie odpowiadamy więc za sposób wykorzystania opracowań, w tym łamania praw autorskich, poświadczenia nieprawdy o samodzielnym wykonaniu oraz za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania zakupionych opracowań naukowych.

Wykonane przez Nas opracowania naukowe, rozprawy i wszelakie materiały tekstowe powinny przez Państwa zostać wykorzystane tylko w sposób nie naruszający Art. 272 KK, 273 KK oraz przepisów Prawa Autorskiego. 

Zamówienie następuje po wpłacie zaliczki, która jest wpłacana na poczet wykonywanej w przyszłości umowy, jest również wliczana do kwoty końcowej. W przypadku anulacji umowy ze strony klienta usługodawca zwraca zaliczkę, jednak odlicza od niej koszty, które zostały poniesione w związku z realizacją umowy. Każdy materiał tekstowy zostaje oddany Klientowi po uiszczeniu przez Niego umówionej kwoty w gotówce lub na podane konto bankowe (po zaksięgowaniu przez bank przelewu). 

Jedynie z chwilą złożenia zamówienia Klient ma prawo przekazać jakiekolwiek materiały, które mogłyby pomóc w napisaniu materiału razem z wymogami edytorskimi. W trakcie wykonywania zlecenia takie zmiany nie będą już brane pod uwagę. Standardowy plik tekstowy jest przez Nas pisany w programie Word, z zachowaniem marginesów: góra, dół, prawy- 2,5 cm, lewy 3,5 cm, czcionka 12 Times New Roman, interlinia 1,5, numeracja stron- dół po prawej stronie, przepisy dolne z podaniem pierwszej litery imienia, nazwisko autora, nazwa, wydawnictwo oraz miejsce i rok publikacji- pod warunkiem, że wszystkie te informacje będą w danym egzemplarzu podane.

Skorzystanie z usługi oznacza akceptację regulaminu. 

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu w każdym czasie.

telefon

531 080 392

email

kontakt@goodchoice-klaudiazyskowska.pl

godziny

Poniedziałek 9.00 – 17.00

Wtorek 9.00 – 17.00

Środa 9.00 – 17.00

Czwartek9.00 – 17.00

Piątek9.00 – 17.00

GoodChoice Klaudia Zyskowska